Vyhľadávanie zájazdov
Cavo Maris Beach - Cyprus - Južný Cyprus - Protaras

Cavo Maris Beach starstarstarstar

Cavo Maris Beach
Doprava:
letecky
Letisko:
Bratislava
Odjazd:
-
Strava:
Raňajky, Polpenzia, Plná penzia, All inclusive

Názov zájazdu podľa organizátora: Cavo Maris Beach Hotel
Popis
Hotel Cavo Maris prešiel pred sezónou 2018 kompletnou rekoštrukciou a predstavuje sa v novom šate ako  4* hotel situovaný priamo na piesočnatej pláži ocenenej modrou vlajkou s krištáľovo čistým morom a upravenou záhradou. Nerušený oddych na zlatistých plážach alebo rušný nočný život v niektorom z mnohých klubov? Stačí si len vybrať!

Poloha:
Hotel sa nachádza na južnom pobreží ostrova cca 1,5 km od centra rušného Protarasu. Pre milovníkov aktívneho oddychu je popri pobreží vybudovaná promenáda na bicyklovanie alebo korčuľovanie. Centrum mesta je ľahko dostupné pravidelnou autobusovou dopravou. Susedné letovisko Ayia Napa je vzdialené 9 km, hlavné mesto regiónu Paralimni 9 km a medzinárodné letisko v Larnake je vzdialené 60 km.

Vybavenie:
6- poschodová budova, 246 izieb, 3 výťahy, recepcia s lobby s WiFi, 5 reštaurácií, a´la carte reštaurácia, sushi bar, 3 bary, kaviareň, bazén (sladká voda), detský bazén, vnútorný bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, animácie, tematický večer, miniklub (4 - 12r.), detské ihrisko, joga, aerobik, vodná gymnastika, tenisové kurty, stolný tenis, fitnes, basketbal, internetový kútik, jacuzzi. Za poplatok: čistiareň, zmenáreň, biliard, masáže, obchodík so suvenírmi, požičovňa áut a bicyklov.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (21- 27m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., izby s bočným alebo priamym výhľadom na more, rodinné izby, bezbariérové izby, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, individuálna klimatizácia, LCD TV, trezor, set na kávu a čaj, WiFi, balkón alebo terasa, na vyžiadanie detská postieľka, žehlička a doska. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:
Raňajky formou bufetu. Za príplatok: polpenzia, plná penzia alebo all inclusive formou bufetu: raňajky 07:15 - 10:00, obed 13:00 - 15:30, večera 19:00 - 21:30, občerstvenie počas dňa 11:00 - 23:00 (mimo času raňajok, obedu a večere), Coral bar 10:00 - 01:00, Sirena bar pri bazéne 10:00 - 18:30, káva, čaj, koláčiky 15:30 - 18:00, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej produkcie. Presný rozpis konceptu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:

Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži. Plážové ležadlá a slnečníky pre hotelových hostí k dispozícii za poplatok, plážové osušky zadarmo (výmena denne na požiadanie). Vodné športy a potápanie prevádzkované za poplatok.Cavo Maris Beach Hotel
Žiadne recenzie pre tento hotel.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Cavo Maris Beach Hotel