Cavo Maris Beach, Cyprus, Južný Cyprus, Protaras, 21.6.2018, Raňajky
Cavo Maris Beach
Termín:
21.6.2018 – 28.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59492202
949 € 718,30 € Konečná cena

Názov zájazdu:: Cavo Maris Beach Hotel
Popis
Novozrekonštruovaný 4* hotel situovaný priamo na piesočnatej pláži ocenenej modrou vlajkou s krištáľovo čistým morom a upravenou záhradou. Nerušený oddych na zlatistých plážach alebo rušný nočný život v niektorom z mnohých klubov? Stačí si len vybrať!

Poloha:
Hotel sa nachádza na južnom pobreží ostrova cca 1,5 km od centra rušného Protarasu. Pre milovníkov aktívneho oddychu je popri pobreží vybudovaná promenáda na bicyklovanie alebo korčuľovanie. Centrum mesta je ľahko dostupné pravidelnou autobusovou dopravou. Susedné letovisko Ayia Napa je vzdialené 6 km, hlavné mesto regiónu Paralimni 9 km a medzinárodné letisko v Larnake je vzdialené 60 km.

Vybavenie:
6- poschodová budova, 246 izieb, 3 výťahy, recepcia s lobby s WiFi, reštaurácia, a´la carte reštaurácia, sushi bar, 3 bary, kaviareň, bazén (sladká voda), detský bazén, vnútorný bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, animácie, tematický večer, miniklub (4 - 12r.), detské ihrisko, joga, aerobik, vodná gymnastika, tenisové kurty, stolný tenis, fitnes, basketbal, plážový volejbal, jacuzzi. Za poplatok: internetový kútik, čistiareň, zmenáreň, biliard, masáže, obchodík so suvenírmi, požičovňa áut a bicyklov.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (21- 27m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., izby s bočným alebo priamym výhľadom na more, rodinné izby, bezbariérové izby, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, individuálna klimatizácia, telefón, LCD TV, trezor, chladnička, set na kávu a čaj, WiFi, balkón alebo terasa, na vyžiadanie detská postieľka, žehlička a doska. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:
Raňajky formou bufetu. Za príplatok: polpenzia, plná penzia alebo all inclusive formou bufetu: raňajky 07:15 - 10:00, obed 13:00 - 15:30, večera 19:00 - 21:30, občerstvenie počas dňa 11:00 - 23:00 (mimo času raňajok, obedu a večere), Coral bar 09:30 - 24:00, Sirena bar pri bazéne 10:00 - 18:30, káva, čaj, koláčiky 15:30 - 18:00, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej produkcie. Presný rozpis konceptu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:

Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži. Plážové ležadlá a slnečníky pre hotelových hostí k dispozícii za poplatok, plážové osušky zadarmo. Vodné športy a potápanie prevádzkované za poplatok.Cavo Maris Beach Hotel
Poznámka

Platobné podmienky pre aktuálne FIRST MINUTE do 31.3.2018:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu.

2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr do 31.3.2018 so zachovaním maximálnej zľavy (platí pri objednaní zájazdu do 28.2.2018).

3. Zaplatením zníženej zálohy minimálne 100 €/osoba pri objednaní zájazdu s doplatkom do 100% do 31.3.2018 získavate zľavu poníženú o -5%.

4. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr mesiac pred odletom získavate zľavu poníženú o -7%.

5. Zaplatením minimálne 30% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr mesiac pred odletom získavate zľavu poníženú o -9%.V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Larnaca - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Cavo Maris Beach