Bella Napa, Cyprus, Južný Cyprus, Ayia Napa, 12.4.2018, Polpenzia
Bella Napa
Termín:
12.4.2018 – 19.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61833589
510 € Konečná cena


Kategória hotela: ***+
Hotel
Hotel Bella Napa
Prehľad
Poloha:

Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka ideálne miesto pre oddychovú dovolenku na Cypre. Centrum Ayia Napa je vzdialené cca 1 km od hotela a ponúka početné nákupné a zábavné moožnosti. Krásna piesočnatá pláž je vo vzdialenosti cca 300 m od hotela a letisko Larnaca je približne 50 km. Popis:

Hotel v tradičnom štýle  má 139 izieb a ponúka lobby s recepciou, reštauráciu, kaviareň, bar, malý supermarket, obchod so suvenírmi, TV miestnosť a herňu, vo vstupnej hale je tiež internet a WLAN (za poplatok). Rozľahlý vonkajší areál ponúka bazén so slnečnou terasou, samostatný detský bazén a snack bar pri bazéne. Lehátka a slnečníky sú pri bazéne zahrnuté v cene.  Ubytovanie:

Komfortné izby (DZ/DA) majú kúpeľňu/sprchovací kút, WC, sušičo vlasov, klimatizáciu, telefóno, TV so satelitným príjmom, trezor, balkón/terasu, minibar a WiFi (za poplatok). Možné tiež izby s výhľadom na more (DZM) alebo bočným  výhľadom na more (DZQ) . Rodinné izby (FZ4) sú priestrannejšie a navyše sú vybavené jednou/dvomi prístelkami. Šport:

Jacuzzi, whirlpool,  príležitostné večerné animácie.  Za poplatok: posilňovňa, požičovňa bicyklov, tenis, stolný tenis, parný kúpeľ, sauna a masáže. Stravovanie:

Polpenzia - raňajky a večere formou švédskych stolov alebo All-inclusive - zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 – 23:00.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK

Bella Napa