Bella Napa, Cyprus, Južný Cyprus, Ayia Napa, 5.10.2017, Polpenzia
Bella Napa
LM
Termín:
5.10.2017 – 12.10.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:56980663
671 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tuKategória hotela: ***+
Hotel
Hotel Bella Napa
Prehľad
Poloha:

Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka ideálne miesto pre oddychovú dovolenku na Cypre. Centrum Ayia Napa je vzdialené cca 1 km od hotela a ponúka početné nákupné a zábavné moožnosti. Krásna piesočnatá pláž je vo vzdialenosti cca 300 m od hotela a letisko Larnaca je približne 50 km. Popis:

Hotel v tradičnom štýle  má 139 izieb a ponúka lobby s recepciou, reštauráciu, kaviareň, bar, malý supermarket, obchod so suvenírmi, TV miestnosť a herňu, vo vstupnej hale je tiež internet a WLAN (za poplatok). Rozľahlý vonkajší areál ponúka bazén so slnečnou terasou, samostatný detský bazén a snack bar pri bazéne. Lehátka a slnečníky sú pri bazéne zahrnuté v cene.  Ubytovanie:

Komfortné izby (DZ/DA) majú kúpeľňu/sprchovací kút, WC, sušičo vlasov, klimatizáciu, telefóno, TV so satelitným príjmom, trezor, balkón/terasu, minibar a WiFi (za poplatok). Možné tiež izby s výhľadom na more (DZM) alebo bočným  výhľadom na more (DZQ) . Rodinné izby (FZ4) sú priestrannejšie a navyše sú vybavené jednou/dvomi prístelkami. Šport:

Jacuzzi, whirlpool,  príležitostné večerné animácie.  Za poplatok: posilňovňa, požičovňa bicyklov, tenis, stolný tenis, parný kúpeľ, sauna a masáže. Stravovanie:

Polpenzia - raňajky a večere formou švédskych stolov alebo All-inclusive - zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 – 23:00.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK

Bella Napa