Azuline Bahamas, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, El Arenal, 15.9.2018, Polpenzia
Azuline Bahamas
Termín:
Načítavam ... 15.9.2018 – 22.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61074922
805 € 592 € Konečná cena
700 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Názov zájazdu:: Hotel Azuline Bahamas
Kategória hotela: ***+
Popis lokality
El Arenal sa z pôvodne malej rybárskej dedinky zmenil na synonymum nepretržitej zábavy. Nachádza na západnej strane Zálivu paliem a pýši sa širokou plážou s jemným pieskom. Na relatívne malom priestore tu natrafíte na obrovské množstvo najrôznejších obchodíkov, barov, reštaurácií a diskoték. Veľkým lákadlom pre deti, ale aj pre dospelých je jeden z najväčších vodných parkov na svete Aqualand a známe minigolfové ihrisko strážené prehistorickými dinosaurami.
Ubytovanie
Hotel Azuline Bahamas je situovaný v pokojnej časti na okraji letoviska El Arenal. Vzdialenosti pláž 600 m centrum 700 m nákupné možnosti 100 m letisko 6 km Ubytovanie dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky izby typu Premium s novším nábytkom (za príplatok) jednolôžkové izby (za príplatok) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy klimatizácia TV/SAT, telefón WiFi (za poplatok) trezor (za poplatok) balkón alebo terasa Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) recepcia, WiFi v hotelovej hale reštaurácia lobby bar, bar pri bazéne vonkajší bazén záhrada sauna (za poplatok) ležadlá a slnečníky pri bazéne posilňovňa
Stravovanie
polpenzia all inclusive (za príplatok) raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (11.00 - 23.00) ľahké občerstvenie počas dňa, káva
Pláž
dlhá a široká piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)
Šport a zábava
denné a večerné animačné programy pre deti aj dospelých fitnes centrum stolný tenis biliard
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. 30 min Bratislava, resp. 3 hod. Košice transfer cca 20 min
Naša mienka
Moderne zariadený hotel má výbornú polohu v pokojnej časti, pričom krátkou prechádzkou sa rýchlo dostanete k pláži a aj do centra letoviska.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpenziou letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (14 €)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Azuline Bahamas