Azuline Bahamas, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, El Arenal, 2.6.2018, Polpenzia
Azuline Bahamas
Termín:
2.6.2018 – 9.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61074907
771 € 558 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

700 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Názov zájazdu:: Hotel Azuline Bahamas
Kategória hotela: ***+
Popis lokality
El Arenal sa z pôvodne malej rybárskej dedinky zmenil na synonymum nepretržitej zábavy. Nachádza na západnej strane Zálivu paliem a pýši sa širokou plážou s jemným pieskom. Na relatívne malom priestore tu natrafíte na obrovské množstvo najrôznejších obchodíkov, barov, reštaurácií a diskoték. Veľkým lákadlom pre deti, ale aj pre dospelých je jeden z najväčších vodných parkov na svete Aqualand a známe minigolfové ihrisko strážené prehistorickými dinosaurami.
Ubytovanie
Hotel Azuline Bahamas je situovaný v pokojnej časti na okraji letoviska El Arenal. Vzdialenosti pláž 600 m centrum 700 m nákupné možnosti 100 m letisko 6 km Ubytovanie dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky izby typu Premium s novším nábytkom (za príplatok) jednolôžkové izby (za príplatok) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy klimatizácia TV/SAT, telefón WiFi (za poplatok) trezor (za poplatok) balkón alebo terasa Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) recepcia, WiFi v hotelovej hale reštaurácia lobby bar, bar pri bazéne vonkajší bazén záhrada sauna (za poplatok) ležadlá a slnečníky pri bazéne posilňovňa
Stravovanie
polpenzia all inclusive (za príplatok) raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (11.00 - 23.00) ľahké občerstvenie počas dňa, káva
Pláž
dlhá a široká piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)
Šport a zábava
denné a večerné animačné programy pre deti aj dospelých fitnes centrum stolný tenis biliard
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. 30 min Bratislava, resp. 3 hod. Košice transfer cca 20 min
Naša mienka
Moderne zariadený hotel má výbornú polohu v pokojnej časti, pričom krátkou prechádzkou sa rýchlo dostanete k pláži a aj do centra letoviska.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpenziou letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (14 €)
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Azuline Bahamas