Apartmány TROBENTICA, Slovinsko, Moravské Toplice, 4.5.2018, Polpenzia
Apartmány TROBENTICA
FM
Termín:
4.5.2018 – 5.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61177677
56 € 52 € Konečná cena

Poloha
village sa nachádza uprostred vnútrozemských kúpeľov Moravske Toplice, patria medzi najznámejšie v celom Slovinsku. Stoja v tesnej blízkosti golfového ihriska.
Vybavenie
reštaurácia, bar, predajňa suvenírov, parkovisko.
Ubytovanie
typ 1/2+1 AP - 2lôžková izba na otvorenej galerii, denná miestnosť s možnosťou prístelky, vybavený kuchynský kút, SAT TV, sprcha a WC, fén, terasa.
Stravovanie
raňajky a večere formou bufetu, s možnosťou dokúpenia obedov, v hoteli Termal.
Šport
Aquapark - Terme 3000 s vodnými atrakciami (šmýkľavky so zvukovými a vizuálnymi efektami, tobogány, vodopády, masážne trysky, saunový svet, špeciálna detská riviéra), termálne centrum Termalium (masáže, kúpele, inhalácia, kozmetické služby, pedikúra, manikúra, liečebné procedúry ako elektroterapia, magnetoterapia, liečebné masáže a kúpele), ihrisko pre loptové hry - volejbal, basketbal, hádzaná, futbal, tenisové a bedmintonové kurty, požičovňa bicyklov, animácie, aerobic.
Doplňujúce informácie
hostia majú neobmedzený vstup do Aquaparku Terme 3000 s 22 vonkajšími a vnútornými bazénami s celkovou vodnou plochou 5000 m2. Prihlasovací poplatok cca 1 EUR/os./pobyt a miestny poplatok - cca 1,20 EUR/os./deň - podľa miestnej vyhlášky, platí sa na mieste.
Zľavy
dieťa do 6 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO, dieťa do 6 rokov s 1 dospelým - zľava 50%. Dieťa od 6 do 12 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa od 6 do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 rokov s 2 dospelými - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 rokov s 1 dospelým - zľava 20 %. Osoba od 15 rokov s 2 dospelými - zľava 10 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, neobmedzený vstup do bazénov, zákonné poistenie podľa zákona č.281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, obedov 13 Eur/os./deň. Možnosť predĺženia pobytu na ľubovoľný počet nocí. Pri ubytovaní na 1 noc príplatok 10 %., Prihlasovací poplatok cca 1 EUR/os./pobyt a miestny poplatok - cca 1,70 EUR/os./deň - podľa miestnej vyhlášky, platí sa na mieste. V období od 4.5. do 4.7.2017 bude prebiehať v priľahlom kúpeľnom areáli TERME 3000 rekonštrukcia vnútorných bazénov, ktoré po dobu rekonštrukcie nebudú zákazníkom k dispozícii. Prosíme, aby ste s touto skutočnosťou počítali. Počas rekonštrukcie je možné využívať vnútorný bazén v hoteli Termal a tiež všetky vonkajšie bazény a atrakcie v areáli TERME 3000.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Apartmány TROBENTICA