Apartmány Holiday Village Senec, Slovensko, Západné Slovensko, 17.12.2017, Bez stravy

Apartmány Holiday Village Senec starstarstar

Apartmány Holiday Village Senec
Termín:
17.12.2017 – 20.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:56767903
39 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Poloha
Prázdninové domčeky sú umiestnené na severnej strane vyhláseného rekreačného areálu Slnečných jazier neďaleko mesta Senec.
Vybavenie
recepcia s internetovým kútikom, reštaurácia, letná reštaurácia, detské ihrisko. V areáli - veľa krčmičiek, diskotéka. Spojenie s centrom mesta Senec zabezpečuje turistický vláčik, ktorý v letnej sezóne jazdí pravidelne každú hodinu cca od 9 do 22 hod. A prechádza okolo celého areálu 'Slnečných jazier'.
Ubytovanie
apartmány 1/2 + 2 AP - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom s rozmermi 190 x 120 cm (vhodný pre 2 deti do 15 rokov alebo 1 dospelú osobu), vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, rádio, terasa.
Stravovanie
individuálne.
Šport
detské ihriská, ihrisko pre plážový volejbal, tenisové kurty, požičovňa športových potrieb (člny, vodné bicykle), tobogány (na severnej strane jazera), nové futbalové ihrisko s umelým povrchom na južnej strane jazera, vodný futbal na severnej strane jazera, v blízkosti - tenis , squash, bowling, biliard, minigolf, šípky, stolný tenis, vyhliadkové lety, cykloturistika, pešia turistika, rybolov, dráha pre kolieskové korčule. PLÁŽ: trávnatá, cca 150 m od okraja areálu, novovybudovaný Aquapark v tesnej blízkosti areálu: vnútorné i vonkajšie bazény s vyhrievanou vodou, tobogan a ďalšie vodné atrakcie, sauna.
Doplňujúce informácie
miestny poplatok - 0,70 EUR/os./deň, platí sa mieste. Poplatok za parkovanie - cca 3 EUR/deň. Možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi.
Zvláštne zľavy
cena pobytu na 7 nocí v termínoch do 1.7. a od 1.9. už zahŕňajú zľavu 7=6.
Cena zahŕňa
3/7x ubytovanie, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, posteľnú bielizeň, záverečné upratovanie, vstup do areálu Slnečných jazier.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 Eur/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 Eur/deň.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK

Apartmány Holiday Village Senec