Apartmány Holiday Village Senec, Slovensko, Západné Slovensko, 17.12.2017, Bez stravy

Apartmány Holiday Village Senec starstarstar

Apartmány Holiday Village Senec
Termín:
17.12.2017 – 20.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:56767903
39 € Konečná cena

Poloha
Prázdninové domčeky sú umiestnené na severnej strane vyhláseného rekreačného areálu Slnečných jazier neďaleko mesta Senec.
Vybavenie
recepcia s internetovým kútikom, reštaurácia, letná reštaurácia, detské ihrisko. V areáli - veľa krčmičiek, diskotéka. Spojenie s centrom mesta Senec zabezpečuje turistický vláčik, ktorý v letnej sezóne jazdí pravidelne každú hodinu cca od 9 do 22 hod. A prechádza okolo celého areálu 'Slnečných jazier'.
Ubytovanie
apartmány 1/2 + 2 AP - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom s rozmermi 190 x 120 cm (vhodný pre 2 deti do 15 rokov alebo 1 dospelú osobu), vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, rádio, terasa.
Stravovanie
individuálne.
Šport
detské ihriská, ihrisko pre plážový volejbal, tenisové kurty, požičovňa športových potrieb (člny, vodné bicykle), tobogány (na severnej strane jazera), nové futbalové ihrisko s umelým povrchom na južnej strane jazera, vodný futbal na severnej strane jazera, v blízkosti - tenis , squash, bowling, biliard, minigolf, šípky, stolný tenis, vyhliadkové lety, cykloturistika, pešia turistika, rybolov, dráha pre kolieskové korčule. PLÁŽ: trávnatá, cca 150 m od okraja areálu, novovybudovaný Aquapark v tesnej blízkosti areálu: vnútorné i vonkajšie bazény s vyhrievanou vodou, tobogan a ďalšie vodné atrakcie, sauna.
Doplňujúce informácie
miestny poplatok - 0,70 EUR/os./deň, platí sa mieste. Poplatok za parkovanie - cca 3 EUR/deň. Možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi.
Zvláštne zľavy
cena pobytu na 7 nocí v termínoch do 1.7. a od 1.9. už zahŕňajú zľavu 7=6.
Cena zahŕňa
3/7x ubytovanie, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, posteľnú bielizeň, záverečné upratovanie, vstup do areálu Slnečných jazier.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 Eur/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 Eur/deň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK

Apartmány Holiday Village Senec