Vyhľadávanie zájazdov
Apartmánový dom Leopardi - Taliansko - Palmová riviéra - Abruzzo - Alba Adriatica

Apartmánový dom Leopardi

Apartmánový dom Leopardi
Doprava:
autobus, vlastná
Letisko:
-
Odjazd:
Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Bratislava viac
Strava:
Bez stravy

Názov zájazdu podľa organizátora: Apartmány Leopardi
Kategória hotela: ***
Popis
POLOHA:

rezidencia sa nachádza v kľudnejšej ulici neďaleko rušnej centrálnej časti letoviska Alba Adriatica, cca 300 m od pláže. K dispozícií je výťah. Apartmány sú veľmi pekné, vybavené TV, práčkou, klimatizáciou v hlavnej sezóne (mimo hlavnej sezóny za poplatok) a parkovacím miestom (okrem typu M).
Pes možný (za poplatok).Typ M pre 2 osoby:

štúdio – obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), sprcha s WC, balkón. Možnosť prístelky (za poplatok).
Typ B pre 4 osoby:

spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), sprcha s WC, balkón. Možnosť prístelky (za poplatok).
Typ T pre 6 osôb:

spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi lôžkami, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), sprcha s WC, balkón. Možnosť prístelky (za poplatok).
Okolie :

RÍM, aquapark ONDA BLUE, denné a večerné výlety loďou, soľné jaskyne, výlet do stredovekého centra, ochutnávka vína, syra.
Nahrávám...

GPS súradnice nie sú dostupné.

Apartmány Leopardi