Apartmánový dom Leopardi, Taliansko, Palmová riviéra, Abruzzo, Alba Adriatica, 9.6.2018, Bez stravy
Apartmánový dom Leopardi
FM
Termín:
9.6.2018 – 16.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59874117
58,17 € 54,09 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Apartmány Leopardi
Kategória hotela: ***
Popis
POLOHA:

rezidencia sa nachádza v kľudnejšej ulici neďaleko rušnej centrálnej časti letoviska Alba Adriatica, cca 300 m od pláže. K dispozícií je výťah. Apartmány sú veľmi pekné, vybavené TV, práčkou, klimatizáciou v hlavnej sezóne (mimo hlavnej sezóny za poplatok) a parkovacím miestom (okrem typu M).
Pes možný (za poplatok).Typ M pre 2 osoby:

štúdio – obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), sprcha s WC, balkón. Možnosť prístelky (za poplatok).
Typ B pre 4 osoby:

spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), sprcha s WC, balkón. Možnosť prístelky (za poplatok).
Typ T pre 6 osôb:

spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi lôžkami, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), sprcha s WC, balkón. Možnosť prístelky (za poplatok).
Okolie :

RÍM, aquapark ONDA BLUE, denné a večerné výlety loďou, soľné jaskyne, výlet do stredovekého centra, ochutnávka vína, syra.
Poznámka
V cene:

• 7 x ubytovanie v apartmáne • spotreba vody, elektriny a plynu • 1 parkovacie miesto/apartmán (okrem typu M) • klimatizácia (len v termíne 30.06. – 25.08.) • česky hovoriaci pracovník agentúry • DPH 
 
Možné príplatky:


• cestovné poistenie +2,- €/osoba/deň • doprava klimatizovaným autobusom +130,- €/osoba • nástupné miesto na autobus: LM, RK, MT, BB, ZV, ZH +14,- €, ZA, PB, IL, DCA +9,50 €, TN, BN, PD, NM, PN, TT, NR +6,- €, BA bez príplatku • miestenka +7,- € • detská postieľka +20 € /týždeň - platba na mieste • záverečné upratovanie + 30,-€/apartmán (typ M), +40 € /apartmán (typ B) a +50 € /apartmán (typ T) - platba na mieste • klimatizácia +50,- €/týždeň/apartmán (do 30.06. a od 25.08.) – platba na mieste • prístelka +30,-€/týždeň - platba na mieste • pes +50,-€/týždeň - platba na mieste. 
Kaucia návratná:

+100,-€/apartmán – platba na mieste

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK

Apartmánový dom Leopardi