Alpine Smart, Taliansko, 21.1.2018, Bez stravy
Alpine Smart
Termín:
Načítavam ... 21.1.2018 – 25.1.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:58665283
63,70 € 53,60 € Konečná cena

Názov zájazdu:: Residence Alpine Smart Residence
Cena zahŕňa
Krytý bazén: 25 m2, bezplatné využitie Wellness centra Aqua Viatlis v Clubresidence Aljaška 500 m. Hotel Italia je obklopený pôsobivou horskou krajinou a nachádza sa v centre mesta Brusson.
Ostatné doplatky
Úklid izieb Euro 22, - za apartmán / deň: elektrina, záverečné upratovanie, uteráky, ručné utierky, posteľná bielizeň (pri príchode), záverečné upratovanie (kuchyňa musí byť vyčistená, v opačnom prípade , - za apartmán bude účtovaný poplatok pri odchode), Záloha: 200, - EUR za apartmán, Pobytová taxa: V súčasnosti nie je žiadny poplatok, platí sa pred príchodom a platí sa na mieste.
Poloha
Centrum: Folgaria 800 m, Vlaková stanica: Rovereto 18 km, Letisko: Verona 90 km, Resort Nadmorská výška: 1000 m.
Pre deti
Detská postieľka: Bezplatne pre deti do 3 rokov, Detská stolička, ohrievač fľašiek, Starostlivosť o deti: Detský klub od 4 do 10 rokov.
Stravovanie
Žiadne jedlá.
Ubytovanie
Recepcia: v Aljaške Residenz 500 m, TV miestnosť, WLAN: zadarmo, Lyžiareň: v Aljaške Residenz, Úschovňa bicyklov, Parkovanie: zadarmo. Detské postieľky ako ďalšie postele nie je možné, Vaňa / sprcha / WC, Balkón / terasa: niektoré, Kúrenie, Posezení, SAT TV, WLAN: zadarmo, poschodová posteľ. Kuchynský kút, elektrický / plynový sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, obývačka / spálňa, dvojlôžková izba. 3 lôžka 1 izba Apt. balkón, 27 m2, 4 lôžka 2 izba Apt. balkón, obývačka / spálňa, spálňa, 35 m2.
V skratke o hoteli
Hotel Alpine Smart Residenz sa nachádza na pokojnom a slnečnom mieste. Kreditné karty: MasterCard, Visa, Prístup s invalidným vozíkom: Nie, Príchod od: 15:30 hodín, Odchod: 09:30 hodín.
Zviera
Euro 10, - denne splatné na mieste bez jedla (maximálne 1 zviera na apartmán do max. 10 kg).

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Alpine Smart